VI Niedziela Wielkanocna 05.05.2024

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Taca przeznaczona na WSD naszej diecezji
  2. W czwartek sprzątali:. Małgorzata Baran z wnukiem Adrianem, Dorota Semczuk z córką Anną, Zofia Rarot, Justyna Kawa, Dziękuję Bardzo za wykonaną pracę, za sprzątnięcie łazienki, skoszenie trawy. Proszę kolejne rodziny z Polan na wtorek na 9.00 przed odpustem Państwa Bąków, Słupskich, Bondyrów, Blanderskich i Stecków
  3. Dziękuję za sobotę rodzicom młodzieży bierzmowanej za umycie okien i częściowe wykoszenie trawy na skarpie. Elżbieta i Leszek Stryczek, Arleta Buczak, Joanna Skrzyńska i Jarosław Matuszak. Pozostało jeszcze dokończyć koszenia przy pomniku, od szosy i przy kościele. Zapraszam wobec tego jutro aby dokończyć pracę.
  4. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, miesiąc Maryjny a także nabożeństwa majowe, które będą się odbywać w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00 a w niedzielę i święta po sumie. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców katechetów oraz wszystkich parafian.
  5. Dzisiaj o godzinie 10.00 różaniec wypominkowy w intencji zmarłych z rodzin naszych parafian.
  6. W środę 8 maja w naszej parafii odpust ku czci Św. Stanisława. Suma o godzinie 12.00. Proszę Radę Parafialną oraz Druhów Strażaków o przygotowanie procesji i udział w Uroczystości. Proszę zatem wcześniej przygotować baldachim, chorągwie i feletrony. Proszę nasz chór o uświetnienie Uroczystości. Proszę także panią katechetkę, panią Alinę, rodziców o przygotowanie dzieci do sypania kwiatków na procesji niesienie poduszek i jak się uda to różańca.

Pana katechetę Zbyszka Perduna proszę o przygotowanie młodzieży do czytań, darów, modlitwy wiernych.

• Dziękuje Panom: Panu Piotrowi Borkowi i Leszkowi Kołodziejowi za naprawienie rynny na plebanii.
  • W piątek 10 maja o godzinie 17.00 Spotkanie rodziców i dzieci rocznicowych
  • Planuję od 14 maja poświecenia pól w naszej parafii.
  • Niedziela i Promyczek na stoliku w przedsionku
  • Intencje